Toshiba » Toshiba TS808
Prodej telefonu: Toshiba TS808
| sítě GSM | UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 98 x 47 x 23 mm |
| hmotnost | 125 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 48.8 x 36.6 mm |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů) |
| telefonní seznam | Ano |
| slot pro paměťovou kartu | - 10 MB internal memory |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ano, 384 kbps |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| infraport | Ano |
| USB | Ano, v1.1 |
| Zprávy | SMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0 |
| hry | Ano + downloadable |
| foťák | 1.3 MP, 1280 x 1024 pixelů, video |
| Max. v pohotovosti | Až 350 h |
| Max. doba hovoru | Až 2 h 50 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama