Toshiba » Toshiba Thrive 7
Prodej telefonu: Toshiba Thrive 7
| rozměry | 189 x 128.1 x 11.9 mm |
|---|---|
| hmotnost | 400 g |
| typ displeje | LED-backlit LCD, capacitive touchscreen, 16M barev |
| rozlišení displeje | 1280 x 800 pixelů, 7.0 inches (~216 ppi pixel density) |
| telefonní seznam | Practically unlimited záznamů and fields |
| slot pro paměťovou kartu | microSD, up to 32 GB |
| GPRS | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Bluetooth | Ano |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, miniUSB v2.0 |
| Zprávy | Email, Push Mail, IM, RSS |
| prohlížeč | HTML |
| hry | Ano |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama