Toshiba » Toshiba G910 / G920
Prodej telefonu: Toshiba G910 / G920
| rozměry | 117 x 64 x 19.8 mm, 145 cc |
|---|---|
| hmotnost | 183 g |
| typ displeje | TFT touchscreen, 65K barev |
| rozlišení displeje | 800 x 480 pixelů (Wide-VGA), 3 inches |
| vyzvánění | Polyphonic, MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | Practically unlimited záznamů |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash), microSDHC |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | HSDPA, 3.6 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11b/g, VoIP over WLAN |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML, HTML (Opera 8.6) |
| hry | Ano |
| foťák | 2 MP, 1600x1200 pixelů, secondary VGA videocall camera |
| Max. v pohotovosti | Až 460 h |
| Max. doba hovoru | Až 5 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama