Toshiba » Toshiba 904T
Prodej telefonu: Toshiba 904T
| sítě GSM | UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 112 x 50 x 26 mm |
| hmotnost | 146 g |
| typ displeje | TFT, 260K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 2.4 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (128 kanálů), MP3, MIDI |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | Ano |
| GPRS | Ano |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ano, 384 kbps |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| infraport | Ano |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, MMS |
| prohlížeč | WAP |
| hry | Ano |
| foťák | 3.15 MP, 2048x1536 pixelů, video, flash; secondary VGA video call camera |
| Max. v pohotovosti | Až 270 h |
| Max. doba hovoru | Až 4.5 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama