Samsung » Samsung S3500
Prodej telefonu: Samsung S3500
| rozměry | 100 × 48 × 14 mm |
|---|---|
| hmotnost | 95 g |
| konstrukce | |
| konstrukce | výsuvná |
| barva | stříbrná |
| počet displejů | 1 displej |
| typ barevného displeje | aktivní, TFT |
| rozlišení displeje | 240 × 320 bodů |
| sítě GSM | 900, 1 800, 850, 1 900 MHz |
| GPRS | ano třída 10 (4/2) |
| EDGE | ano třída 10 (4/2) |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ne |
| Wi-Fi | ne |
| infraport | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano microUSB |
| uživatelská paměť | ? |
| paměťová karta | ano microSD |
| SAR (na 10 g hmoty) | ? |
| max. udávaná pohotovost | 400 h |
| FM rádio | ano stereo |
| Java | ano |
| rychlost Javy: jBenchmark 1.0 | 2.0 | 4420 | 244 |
| možnost natáčet video | ano |
| česká lokalizace | ano |
| uživatelská nabídka | ano |
| SIM Toolkit | ano |
| zámek klávesnice | ano |
| automatický zámek klávesnice | ? |
| hlasité handsfree | ano |
| videotelefonování | ne |
| vícepoložkový seznam | ano |
| skupiny volajících | ano |
| způsob vyhledávání v adresáři | postupným psaním |
| vícehlasé vyzvánění | ano |
| vyzváněcí profily | ano |
| filtrování hovorů | ano |
| vypnutí zvonění bez odmítnutí | ano |
| potvrzení o doručení SMS | ano |
| odpočítávání při psaní SMS | ano |
| dlouhé SMS | ano |
| e-mailový prohlížeč | ano |
| e-mail: práce s přílohami | ano |
| budík | ano |
| opakovaný budík | ano |
| kalendář | ano |
| upomínky | ne |
| úkolovník | ano |
| poznámky | ano |
| minutka | ano |
| stopky | ano |
| převodník měn nebo jednotek | ano |
| paměť na kódy | ne |
| synchronizace | ? |
| hardwarový modem | ? |
| diktafon | ano 60 min |
| kalkulačka | ano |
| USB kabel | ? |
| CD se softwarem | ? |
| stereofonní sluchátka | ano |
| pouzdro | ? |
| poutko | ? |
| paměťová karta | ? |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama