Sagem » Sagem my600v
Prodej telefonu: Sagem my600v
| sítě GSM | UMTS / GSM 900 / GSM 1800 |
|---|---|
| rozměry | 110 x 48 x 16 mm |
| hmotnost | 100 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 176 x 220 pixelů, 1.9 inches |
| vyzvánění | Polyphonic |
| telefonní seznam | 1000 záznamů |
| slot pro paměťovou kartu | - 16 MB user memory |
| GPRS | Ano |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ano, 384 kbps |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Black |
| foťák | VGA, 640x480 pixelů, video; secondary CIF video call camera |
| Max. v pohotovosti | Až 350 h |
| Max. doba hovoru | Až 2 h 40 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama