Sagem » Sagem my501c
Prodej telefonu: Sagem my501c
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 |
|---|---|
| rozměry | 93 x 44.6 x 23.6 mm |
| hmotnost | 99 g |
| typ displeje | CSTN, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 160 pixelů, 1.8 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (16 kanálů), Hi-Fi |
| telefonní seznam | Ano |
| slot pro paměťovou kartu | - 32 MB embedded memory |
| GPRS | Ano |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 1.2 |
| hry | Silver, Red |
| foťák | 1.3 MP, 1280 x 1024 pixelů, video |
| Max. v pohotovosti | Až 250 h |
| Max. doba hovoru | Až 3 h 30 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama