Philips » Philips Xenium 9@9j
Prodej telefonu: Philips Xenium 9@9j
| rozměry | 107 x 44.5 x 14.8 mm |
|---|---|
| hmotnost | 91 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 176 x 220 pixelů |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3 |
| telefonní seznam | Ano, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash), up to 1 GB |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ano |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, miniUSB |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP |
| hry | Silver/Black |
| foťák | 1.3 MP, 1280 x 1024 pixelů, video(QCIF) |
| Max. v pohotovosti | Až 740 h |
| Max. doba hovoru | Až 8 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama