Philips » Philips Xenium 9@9e
Prodej telefonu: Philips Xenium 9@9e
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 89.9 x 47 x 25.5 mm, 95 cc |
| hmotnost | 105 g |
| typ displeje | UFB, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 160 pixelů, 7 lines |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů) |
| telefonní seznam | 1000 x 5 fields, Photo call |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| infraport | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 1.2.1 |
| hry | Ano + Java downloadable |
| foťák | 1.3 MP, 1280x1024 pixelů, flash |
| Max. v pohotovosti | Až 850 h |
| Max. doba hovoru | Až 8 h 30 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama