Philips » Philips X518
Prodej telefonu: Philips X518
| rozměry | 104 x 57 x 14.3 mm |
|---|---|
| hmotnost | 108 g |
| typ displeje | TFT resistive touchscreen, 256K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 2.8 inches |
| telefonní seznam | Ano, Photocall |
| GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ano |
| USB | Ano, miniUSB v2.0 |
| Zprávy | SMS, MMS, Email, IM |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Ano + downloadable |
| Max. v pohotovosti | Až 1000 h |
| Max. doba hovoru | Až 12 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama