Philips » Philips X500
Prodej telefonu: Philips X500
| rozměry | 105.6 x 42.4 x 17.9 mm |
|---|---|
| hmotnost | 110 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 176 x 220 pixelů, 1.8 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | Ano |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash) up to 2GB |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | miniUSB, v1.1 |
| Zprávy | SMS, MMS |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | 3 games + downloadable |
| foťák | 1.3 MP, 1280 x 1024 pixelů, video(sub-QCIF@15fps) |
| Max. v pohotovosti | Až 3600 h |
| Max. doba hovoru | Až 16 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama