Philips » Philips C702
Prodej telefonu: Philips C702
| rozměry | 103.8 x 59.8 x 14.5 mm |
|---|---|
| hmotnost | 118 g |
| typ displeje | TFT resistive touchscreen, 256K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 2.8 inches |
| telefonní seznam | 1000 záznamů, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash) up to 2GB, 2GB included |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, miniUSB v2.0 |
| Zprávy | SMS (threaded view), MMS |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Ano + downloadable |
| Max. v pohotovosti | Až 100 h |
| Max. doba hovoru | Až 4 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama