Panasonic » Panasonic GD95
Prodej telefonu: Panasonic GD95
| rozměry | 126 × 46 × 14 mm |
|---|---|
| hmotnost | 85 g |
| konstrukce | klasická |
| barva | ? |
| počet displejů | 1 displej |
| barevný displej | ne |
| rozměry displeje | 28 × 38 mm |
| rozlišení displeje | 100 × 130 bodů |
| „jemnost“ displeje | 1 222 bodů/cm2 |
| počet znaků „m“ a „i“ na řádek | 16 | 16 |
| max. udávaná pohotovost | 150 h |
| max. udávaná doba hovoru | 400 min |
| doba nabíjení | 2 h |
| SAR (na 10 g hmoty) | 0,84 W/kg |
| vestavěná anténa | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano |
| infraport | ne |
| Bluetooth | ne |
| sítě GSM | 900, 1 800 MHz |
| uživatelská paměť | ? |
| paměťová karta | ne |
| standardní operační systém | ne |
| česká lokalizace | ano |
| uživatelská nabídka | ne |
| hlasové ovládání | ne |
| paměť adresáře v telefonu | ano 200 |
| vícepoložkový seznam | ano |
| způsob vyhledávání v adresáři | podle prvního znaku |
| vícehlasé vyzvánění | ano |
| vibrační vyzvánění | ano |
| minutové pípání | ne |
| vyzváněcí profily | ne |
| skupiny volajících | ano |
| filtrování hovorů | ne |
| hlasité handsfree | ano |
| hlasové vytáčení | ano |
| paměť na přijaté SMS v telefonu | ano 10 |
| archiv pro SMS | ne |
| potvrzení o doručení SMS | ano |
| odpočítávání při psaní SMS | ne |
| dlouhé SMS | ne |
| rychlé psaní SMS v češtině | ne |
| EMS | ne |
| Nokia Smart Messaging | ne |
| SMS Chat | ne |
| e-mailový prohlížeč | ano |
| Push to talk | ne |
| budík | ano |
| kalendář | ano |
| upomínky | ano |
| úkolovník | ne |
| synchronizace | ne |
| kalkulačka | ano |
| minutka | ne |
| stopky | ne |
| diktafon | ano |
| Java | ne |
| další herní technologie | ne |
| obrázky na displej | ano |
| přehrávání souborů MP3, AAC atd. | ne |
| FM rádio | ne |
| výměnné kryty | ne |
| digitální fotoaparát jako příslušenství | ne |
| možnost natáčet video | ne |
| SIM Toolkit | ano |
| hardwarový modem | ano |
| GPRS | ne |
| EDGE | ne |
| HSCSD | ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ne |
| Wi-Fi | ne |
| připojení k internetu: přes kabel | ano |
| připojení k internetu: přes Bluetooth | ne |
| wap | ano |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama