Panasonic » Panasonic GD87
Prodej telefonu: Panasonic GD87
Panasonic GD87 je špičkový telefon, který v kompaktním designu nabízí velkou škálu funkcí a především integrovaný fotoaparát patří k těm nejlepším, co současné GSM mobilní telefony nabízí. Stejné superlativy si zaslouží i displej, který je aktivní, rozměrný a perfektně čitelný. Nikdo ale není dokonalý, takže někomu může v telefonu chybět Bluetooth čip, jinému absence paměti na SMS zprávy, další zmíní zbytečně malou kapacitu paměti na kontakty.
| rozměry | 98 × 49 × 23 mm |
|---|---|
| hmotnost | 103 g |
| konstrukce | véčko |
| barva | ? |
| počet displejů | 2 displeje |
| barevný displej | 65 tisíc barev |
| typ barevného displeje | aktivní |
| rozměry displeje | 32 × 43 mm |
| rozlišení displeje | 132 × 176 bodů |
| „jemnost“ displeje | 1 688 bodů/cm2 |
| rozměry displeje | ? |
| rozlišení displeje | ? |
| „jemnost“ displeje | 0 bodů/cm2 |
| barevný displej | ? |
| počet znaků „m“ a „i“ na řádek | 16 | 32 |
| max. udávaná pohotovost | 220 h |
| max. udávaná doba hovoru | 420 min |
| doba nabíjení | 1,5 h |
| SAR (na 10 g hmoty) | 0,63 W/kg |
| vestavěná anténa | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano |
| infraport | ano |
| Bluetooth | ne |
| sítě GSM | 900, 1 800, 1 900 MHz |
| uživatelská paměť | 0,75 MB |
| paměťová karta | ne |
| standardní operační systém | ne |
| česká lokalizace | ano |
| podpora českých znaků | ne |
| uživatelská nabídka | ne |
| hlasové ovládání | ne |
| paměť adresáře v telefonu | ano 200 |
| vícepoložkový seznam | ano |
| způsob vyhledávání v adresáři | podle prvního znaku |
| vícehlasé vyzvánění | ano 16 hlasů |
| vibrační vyzvánění | ano |
| uživatelský zvuk pro SMS | ano |
| minutové pípání | ne |
| videotelefonování | ne |
| vyzváněcí profily | ne |
| skupiny volajících | ano |
| filtrování hovorů | ne |
| vypnutí zvonění bez odmítnutí | ne |
| hlasité handsfree | ano |
| hlasové vytáčení | ano |
| paměť na přijaté SMS v telefonu | ano 200 |
| archiv pro SMS | ne |
| potvrzení o doručení SMS | ano |
| odpočítávání při psaní SMS | ano |
| dlouhé SMS | ano |
| rychlé psaní SMS v češtině | T9 (nezkracuje) |
| EMS | ne |
| Nokia Smart Messaging | ne |
| objekty v odesílané MMS | ? |
| max. velikost odesílané MMS | ? |
| SMS Chat | ano |
| e-mailový prohlížeč | ano |
| e-mail: práce s přílohami | ano |
| Push to talk | ne |
| budík | ano |
| opakovaný budík | ano |
| buzení při vypnutém mobilu | ano |
| kalendář | ano |
| upomínky | ano |
| úkolovník | ne |
| poznámky | ne |
| synchronizace | ne |
| kalkulačka | ano |
| minutka | ne |
| stopky | ne |
| paměť na kódy | ne |
| diktafon | ano |
| Java | ne |
| další herní technologie | In-Fusio |
| obrázky na displej | ano |
| přehrávání souborů MP3, AAC atd. | ne |
| FM rádio | ne |
| přehrávač médií: video | ne |
| výměnné kryty | ne |
| digitální fotoaparát jako příslušenství | ne |
| max. rozlišení fotoaparátu | 176 × 132 (0,02 Mpx) |
| možnost natáčet video | ne |
| SIM Toolkit | ano |
| hardwarový modem | ano |
| GPRS | ano třída 8 (4/1) |
| EDGE | ne |
| HSCSD | ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ne |
| Wi-Fi | ne |
| připojení k internetu: přes kabel | ano |
| připojení k internetu: přes Bluetooth | ne |
| wap | ano |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama