Motorola » Motorola ZN5
Prodej telefonu: Motorola ZN5
| rozměry | 118 x 50.5 x 12-16 mm |
|---|---|
| hmotnost | 114 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 2.4 inches |
| vyzvánění | Polyphonic |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 2000 záznamů, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash), up to 4 GB |
| GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Class 12 |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/i |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, v2.0 |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| hry | Ano |
| foťák | 5 MP, 2560х1920 pixelů, autofocus, xenon flash, video (15fps) |
| Max. v pohotovosti | Až 580 h |
| Max. doba hovoru | Až 9 h 30 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama