Motorola » Motorola XOOM MZ601
Prodej telefonu: Motorola XOOM MZ601
| rozměry | 249.1 x 167.8 x 12.9 mm |
|---|---|
| hmotnost | 730 g |
| typ displeje | TFT capacitive touchscreen, 16M barev |
| rozlišení displeje | 800 x 1280 pixelů, 10.1 inches |
| telefonní seznam | Practically unlimited záznamů and fields |
| slot pro paměťovou kartu | microSD, up to 32GB |
| GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Class 12 |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | HSDPA, 10.1 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Ano, v2.1 with A2DP, EDR |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, microUSB v2.0 |
| Zprávy | Email, Push Email, IM |
| prohlížeč | HTML |
| hry | Ano + downloadable |
| Max. v pohotovosti | (2G) / Až 336 h (3G) |
| Max. doba hovoru | (2G) / Až 9 h (3G) |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama