Motorola » Motorola V191
Prodej telefonu: Motorola V191
| sítě GSM | GSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 91.5 x 44.5 x 23.8 mm, 79 cc |
| hmotnost | 98 g |
| typ displeje | CSTN, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 160 pixelů |
| vyzvánění | Polyphonic (32 kanálů) |
| telefonní seznam | 500 záznamů |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Ano |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Ano + Java downloadable |
| foťák | Ne |
| Max. v pohotovosti | Až 500 h |
| Max. doba hovoru | Až 7 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama