Motorola » Motorola V1000
Prodej telefonu: Motorola V1000
| sítě GSM | UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 100 cc |
| hmotnost | 91 g |
| typ displeje | LCD, 256K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 33 x 45 mm |
| vyzvánění | Polyphonic (60 kanálů), MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | Photo call |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash) |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ano, 384 kbps |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| infraport | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Ano |
| foťák | 1.3 MP, 1280x960 pixelů |
| Max. v pohotovosti | - |
| Max. doba hovoru | - |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama