Motorola » Motorola T720i
Motorola T720i nabízí veliké množství funkcí. Možnost připojení digitálního fotoaparátu, barevný displej, textování s obrázky, polyfonní vyzváněcí melodie a celá řada dalších výhodných funkcí.
Prodej telefonu: Motorola T720i
Uchovejte si nejkrásnější momenty v překrásných barvách pomocí inteligentního digitálního fotoaparátu. Buďte tvůrčí - pomocí služby EMS můžete posílat pohlednice, obrázky, zvuky a animace. Vychutnejte si bohatý zvuk polyfonních vyzváněcích melodií, velký barevný displej a vyměnitelné pláště.
| rozměry | 90 × 46 × 25 mm |
|---|---|
| hmotnost | 111 g |
| konstrukce | véčko |
| barva | stříbrná |
| počet displejů | 2 displeje |
| barevný displej | 4 tisíce barev |
| typ barevného displeje | pasivní, STN |
| rozměry displeje | 29 × 38 mm |
| rozlišení displeje | 120 × 160 bodů |
| „jemnost“ displeje | 1 742 bodů/cm2 |
| rozměry displeje | 23 × 8 mm |
| rozlišení displeje | 96 × 32 bodů |
| „jemnost“ displeje | 1 670 bodů/cm2 |
| barevný displej | ne |
| počet znaků „m“ a „i“ na řádek | 12 | 37 |
| možnost změny velikosti písma | ano |
| max. udávaná pohotovost | 230 h |
| max. udávaná doba hovoru | 390 min |
| doba nabíjení | 3 h |
| SAR (na 10 g hmoty) | 0,93 W/kg |
| vestavěná anténa | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano |
| infraport | ne |
| Bluetooth | ne |
| sítě GSM | 900, 1 800 MHz |
| uživatelská paměť | 0,5 MB |
| paměťová karta | ne |
| standardní operační systém | ne |
| česká lokalizace | ano |
| podpora českých znaků | ne |
| uživatelská nabídka | ano |
| hlasové ovládání | ne |
| zámek klávesnice | ne |
| automatický zámek klávesnice | ne |
| paměť adresáře v telefonu | ano 100 položek |
| vícepoložkový seznam | ano 7 položek |
| způsob vyhledávání v adresáři | podle prvního znaku |
| vícehlasé vyzvánění | ano 16 hlasů |
| vibrační vyzvánění | ano (i při zvonění) |
| uživatelský zvuk pro SMS | ano |
| minutové pípání | ano |
| editace vyzvánění v telefonu (skladatel) | ne |
| nahrávání melodií z počítače | ne |
| videotelefonování | ne |
| vyzváněcí profily | ano |
| skupiny volajících | ne |
| filtrování hovorů | ne |
| vypnutí zvonění bez odmítnutí | ano |
| hlasité handsfree | ne |
| hlasové vytáčení | ano |
| paměť na přijaté SMS v telefonu | ne |
| archiv pro SMS | ne |
| potvrzení o doručení SMS | ne |
| odpočítávání při psaní SMS | ano |
| dlouhé SMS | ne |
| rychlé psaní SMS v češtině | iTap (nezkracuje) |
| EMS | ano |
| Nokia Smart Messaging | ne |
| objekty v odesílané MMS | text, obrázek |
| max. velikost odesílané MMS | 30 kB |
| SMS Chat | ano |
| e-mailový prohlížeč | ne |
| e-mail: práce s přílohami | ne |
| Push to talk | ne |
| budík | ano |
| opakovaný budík | ano |
| buzení při vypnutém mobilu | ano |
| kalendář | ano sdílená paměť |
| upomínky | ano |
| úkolovník | ne |
| poznámky | ne |
| synchronizace | ne |
| kalkulačka | ano |
| minutka | ne |
| stopky | ne |
| převodník měn nebo jednotek | ano |
| paměť na kódy | ne |
| diktafon | ne |
| Java | ano 1.0 |
| rychlost Javy: jBenchmark 1.0 | 2.0 | 731 | – |
| další herní technologie | ne |
| obrázky na displej | ano |
| přehrávání souborů MP3, AAC atd. | ne |
| FM rádio | ne |
| přehrávač médií: video | ne |
| výměnné kryty | ano |
| digitální fotoaparát jako příslušenství | ano |
| možnost natáčet video | ne |
| SIM Toolkit | ano |
| hardwarový modem | ano |
| GPRS | ano třída 8 (4/1) |
| EDGE | ne |
| CSD | ano |
| HSCSD | ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ne |
| Wi-Fi | ne |
| připojení k internetu: přes kabel | ano |
| připojení k internetu: přes Bluetooth | ne |
| wap | ano |
| sériový kabel | ne |
| USB kabel | ne |
| CD se softwarem | ne |
| stereofonní sluchátka | ne |
| pouzdro | ne |
| poutko | ne |
| paměťová karta | ne |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama