Motorola » Motorola Sidekick Slide
Prodej telefonu: Motorola Sidekick Slide
| rozměry | 119.4 x 61 x 17.8 mm |
|---|---|
| hmotnost | 150 g |
| typ displeje | TFT, 65K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 50.8 x 38 mm |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 2000 záznamů |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.0 |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, miniUSB |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Ano |
| foťák | 1.3 MP, 1280x960 pixelů |
| Max. v pohotovosti | Až 156 h |
| Max. doba hovoru | Až 7 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama