Motorola » Motorola RAZR V3x
Stylový mobilní telefon, který doplňuje úspěšnou řadu RAZR V3 nabízí především dvoumegapixelový fotoaparát, Bluetooth a podporu sítí třetí generace.
Prodej telefonu: Motorola RAZR V3x
Stylový mobilní telefon, který doplňuje úspěšnou řadu RAZR V3 nabízí především dvoumegapixelový fotoaparát, Bluetooth a podporu sítí třetí generace. 3G telefon, fotoaparát 2 MPix, makro, zoom, druhá VGA kamera pro videohovor, QVGA displej s 262 tisíci barev, MP3 přehrávač - BT stereoprofil, podpora paměťových karet TransFlash - až 512 MB, Videokonference, Bluetooth, WAP, Java, MMS ... ještě více, než jste očekávali.
Základní vlastnosti:
Kontakty a telefonování:
Vyzvánění
Zprávy
Organizátor:
Datové funkce:
Fotoaparát:
| rozměry | 99 × 52 × 20 mm |
|---|---|
| hmotnost | 125 g |
| konstrukce | véčko |
| barva | tmavě-modrá, černá, bílá |
| počet displejů | 2 displeje |
| barevný displej | 262 tisíc barev |
| typ barevného displeje | aktivní, TFT |
| rozměry displeje | 34 × 45 mm |
| rozlišení displeje | 240 × 320 bodů |
| „jemnost“ displeje | 5 020 bodů/cm2 |
| rozměry displeje | 19 × 16 mm |
| rozlišení displeje | 96 × 80 bodů |
| „jemnost“ displeje | 2 526 bodů/cm2 |
| barevný displej | 4 tisíce barev |
| počet znaků „m“ a „i“ na řádek | 13 | 44 |
| možnost změny velikosti písma | ne |
| max. udávaná pohotovost | 250 h |
| max. udávaná doba hovoru | 300 min |
| doba nabíjení | 2 h |
| SAR (na 10 g hmoty) | ? |
| vestavěná anténa | ano |
| systémový konektor pro kabel | ano |
| infraport | ne |
| Bluetooth | ano |
| sítě GSM | 900, 1 800, 1 900 MHz |
| uživatelská paměť | 61 MB |
| paměťová karta | ano TransFlash |
| standardní operační systém | ne |
| česká lokalizace | ano |
| podpora českých znaků | ano |
| uživatelská nabídka | ano |
| hlasové ovládání | ano |
| zámek klávesnice | ne |
| automatický zámek klávesnice | ne |
| paměť adresáře v telefonu | ano sdílená |
| vícepoložkový seznam | ano 27 položek |
| způsob vyhledávání v adresáři | postupným psaním |
| vícehlasé vyzvánění | ano 45 hlasů |
| vibrační vyzvánění | ano (i při zvonění) |
| uživatelský zvuk pro SMS | ano |
| minutové pípání | ano |
| editace vyzvánění v telefonu (skladatel) | ne |
| nahrávání melodií z počítače | ano |
| videotelefonování | ano |
| vyzváněcí profily | ano |
| skupiny volajících | ano |
| filtrování hovorů | ne |
| vypnutí zvonění bez odmítnutí | ano |
| hlasité handsfree | ano |
| hlasové vytáčení | ano |
| paměť na přijaté SMS v telefonu | ano sdílená |
| archiv pro SMS | ne |
| potvrzení o doručení SMS | ano |
| odpočítávání při psaní SMS | ano |
| dlouhé SMS | ano |
| rychlé psaní SMS v češtině | iTap (zkracuje) |
| EMS | ano |
| Nokia Smart Messaging | ne |
| objekty v odesílané MMS | text, obrázek, zvuk, video |
| max. velikost odesílané MMS | 100 Kb |
| SMS Chat | ne |
| e-mailový prohlížeč | ano |
| e-mail: práce s přílohami | ano |
| Push to talk | ne |
| budík | ano |
| opakovaný budík | ano |
| buzení při vypnutém mobilu | ano |
| kalendář | ano sdílená paměť |
| upomínky | ano |
| úkolovník | ano |
| poznámky | ne |
| synchronizace | ano |
| kalkulačka | ano |
| minutka | ne |
| stopky | ne |
| převodník měn nebo jednotek | ne |
| paměť na kódy | ne |
| diktafon | ne |
| Java | ano 2.0 |
| rychlost Javy: jBenchmark 1.0 | 2.0 | 1709 | 154 |
| další herní technologie | ne |
| obrázky na displej | ano |
| přehrávání souborů MP3, AAC atd. | ano |
| FM rádio | ne |
| přehrávač médií: video | ano |
| výměnné kryty | ne |
| digitální fotoaparát jako příslušenství | ne |
| max. rozlišení fotoaparátu | 1 600 × 1 200 (1,92 Mpx) |
| možnost natáčet video | ano |
| SIM Toolkit | ano |
| hardwarový modem | ano |
| GPRS | ano třída 10 (4/2) |
| EDGE | ne |
| CSD | ano |
| HSCSD | ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ano |
| Wi-Fi | ne |
| připojení k internetu: přes kabel | ano |
| připojení k internetu: přes Bluetooth | ano |
| wap | ano 2.0 |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama