Motorola » Motorola Pebl U9
Prodej telefonu: Motorola Pebl U9
| rozměry | 90 × 49 × 16 mm |
|---|---|
| hmotnost | 88 g |
| konstrukce | véčko |
| barva | vínová, černá |
| počet displejů | 2 displeje |
| typ barevného displeje | aktivní, TFT |
| rozměry displeje | 30 × 41 mm |
| rozlišení displeje | 240 × 320 bodů |
| rozměry displeje | 23 × 29 mm |
| rozlišení displeje | 128 × 160 bodů |
| sítě GSM | 900, 1 800, 850, 1 900 MHz |
| CSD | ano |
| GPRS | ano třída 12 (4/4) |
| EDGE | ano třída 12 (4/4) |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ne |
| Wi-Fi | ne |
| infraport | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano microUSB |
| SAR (na 10 g hmoty) | ? |
| hardwarový modem | ano |
| uživatelská paměť | 25 MB |
| paměťová karta | ano microSD |
| max. udávaná pohotovost | 350 h |
| obrázky na displej | ano |
| uživatelská nabídka | ano |
| SIM Toolkit | ano |
| zámek klávesnice | ano |
| automatický zámek klávesnice | ano |
| hlasité handsfree | ano |
| videotelefonování | ne |
| paměť adresáře v telefonu | ano 2000 jmen |
| vícepoložkový seznam | ano 19 položek |
| skupiny volajících | ano |
| způsob vyhledávání v adresáři | postupným psaním |
| vícehlasé vyzvánění | ano |
| vibrační vyzvánění | ano (i při zvonění) |
| vyzváněcí profily | ano |
| filtrování hovorů | ne |
| vypnutí zvonění bez odmítnutí | ano |
| paměť na přijaté SMS v telefonu | ano |
| potvrzení o doručení SMS | ano |
| odpočítávání při psaní SMS | ano |
| dlouhé SMS | ano |
| objekty v odesílané MMS | text, obrázek, zvuk, video |
| e-mailový prohlížeč | ano |
| e-mail: práce s přílohami | ano |
| budík | ano |
| opakovaný budík | ne |
| buzení při vypnutém mobilu | ano |
| kalendář | ano sdílená paměť |
| upomínky | ano |
| úkolovník | ano |
| poznámky | ne |
| synchronizace | ano |
| diktafon | ano sdílená paměť |
| kalkulačka | ano |
| minutka | ne |
| stopky | ne |
| převodník měn nebo jednotek | ano |
| paměť na kódy | ne |
| Java | ano 2.0 |
| rychlost Javy: jBenchmark 1.0 | 2.0 | ? |
| přehrávání souborů MP3, AAC atd. | ano |
| FM rádio | ne |
| možnost natáčet video | ano |
| USB kabel | ano |
| CD se softwarem | ano |
| stereofonní sluchátka | ano |
| pouzdro | ne |
| poutko | ne |
| paměťová karta | ne |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama