Motorola » Motorola MPx
Prodej telefonu: Motorola MPx
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 99.7 x 61.2 x 24 mm, 140 cc |
| hmotnost | 174 g |
| typ displeje | TFT Touchscreen, 65k barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 42 x 57 mm |
| vyzvánění | Polyphonic (24 kanálů) |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 1000 |
| slot pro paměťovou kartu | - 32 MB internal memory, 16 MB free |
| GPRS | Ano |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11b |
| Bluetooth | Ano, v1.1 |
| infraport | Ano |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| hry | Ano |
| foťák | 1.3 MP, 1280x960 pixelů, video, flash |
| Max. v pohotovosti | Až 100 h |
| Max. doba hovoru | Až 3 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama