Motorola » Motorola MC55
Prodej telefonu: Motorola MC55
| rozměry | 152 x 77 x 27 mm, 85 cc |
|---|---|
| hmotnost | 336 g |
| typ displeje | TFT resistive touchscreen, 65k barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 3.5 inches |
| telefonní seznam | Practically unlimited záznamů and fields, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash), up to 8GB |
| GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Class 12 |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with EDR |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, v1.1 host and client |
| Zprávy | SMS, MMS, Email, Instant Messaging |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| hry | Ano |
| Max. v pohotovosti | Až 100 h |
| Max. doba hovoru | Až 6 h |
| Max. v pohotovosti | Až 150 h |
| Max. doba hovoru | Až 9 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama