Motorola » Motorola L800t
Prodej telefonu: Motorola L800t
| rozměry | 117 x 49 x 15 mm |
|---|---|
| hmotnost | 110g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 176 x 220 pixelů, 1.9 inches |
| telefonní seznam | Ano, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, v2.0 miniUSB |
| Zprávy | SMS, MMS, IM |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML (Techsoft Browser 7) |
| hry | Ano |
| Max. v pohotovosti | - |
| Max. doba hovoru | Až 5 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama