Motorola » Motorola C350
Model C350 umožňuje využít exkluzivní nahrávky od klubových legend, jako je Paul Van Dyk, DJ Colette a Felix Da Housecat, a tvořit vlastní skladby.
Prodej telefonu: Motorola C350
Namixujte si jedinečné vyzváněcí melodie z originálních tracků, speciálně vytvořených nejlepšími DJ. Uplatněte svou fantazii pomocí MotoMixeru, který se vám dokonale zobrazí na barevném displeji. A navíc můžete posílat EMS zprávy s překvapujícími obrázky a zvuky či načíst si tematickou vyzváněcí melodii, tapetu a spořič displeje.
| rozměry | 98 × 47 × 17 mm |
|---|---|
| hmotnost | 85 g |
| konstrukce | klasická |
| barva | ? |
| počet displejů | 1 displej |
| barevný displej | 4 tisíce barev |
| typ barevného displeje | pasivní |
| rozměry displeje | 28 × 19 mm |
| rozlišení displeje | 96 × 64 bodů |
| „jemnost“ displeje | 1 155 bodů/cm2 |
| počet znaků „m“ a „i“ na řádek | 15 | 30 |
| max. udávaná pohotovost | 215 h |
| max. udávaná doba hovoru | 290 min |
| doba nabíjení | 2 h |
| SAR (na 10 g hmoty) | 0,90 W/kg |
| vestavěná anténa | ano |
| systémový konektor pro kabel | ano |
| infraport | ne |
| Bluetooth | ne |
| sítě GSM | 900, 1 800 MHz |
| uživatelská paměť | ne |
| paměťová karta | ne |
| standardní operační systém | ne |
| česká lokalizace | ano |
| podpora českých znaků | ano |
| uživatelská nabídka | ano |
| hlasové ovládání | ne |
| paměť adresáře v telefonu | ano 100 |
| vícepoložkový seznam | ano |
| způsob vyhledávání v adresáři | podle prvního znaku |
| vícehlasé vyzvánění | ano 16 hlasů |
| vibrační vyzvánění | ano |
| minutové pípání | ano |
| videotelefonování | ne |
| vyzváněcí profily | ano |
| skupiny volajících | ano |
| filtrování hovorů | ne |
| hlasité handsfree | ne |
| hlasové vytáčení | ano |
| paměť na přijaté SMS v telefonu | ano 30 |
| archiv pro SMS | ne |
| potvrzení o doručení SMS | ne |
| odpočítávání při psaní SMS | ano |
| dlouhé SMS | ano |
| rychlé psaní SMS v češtině | iTap (nezkracuje) |
| EMS | ano |
| Nokia Smart Messaging | ne |
| SMS Chat | ano |
| e-mailový prohlížeč | ne |
| e-mail: práce s přílohami | ne |
| Push to talk | ne |
| budík | ne |
| opakovaný budík | ne |
| buzení při vypnutém mobilu | ne |
| kalendář | ano |
| upomínky | ano |
| úkolovník | ne |
| synchronizace | ano |
| kalkulačka | ano |
| minutka | ne |
| stopky | ne |
| diktafon | ne |
| Java | ne |
| další herní technologie | ne |
| obrázky na displej | ano |
| přehrávání souborů MP3, AAC atd. | ne |
| FM rádio | ne |
| výměnné kryty | ano |
| digitální fotoaparát jako příslušenství | ne |
| možnost natáčet video | ne |
| SIM Toolkit | ano |
| hardwarový modem | ano |
| GPRS | ano třída 8 (4/1) |
| EDGE | ne |
| HSCSD | ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ne |
| Wi-Fi | ne |
| připojení k internetu: přes kabel | ano |
| připojení k internetu: přes Bluetooth | ne |
| wap | ano |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama