Motorola » Motorola Accompli 009
Prodej telefonu: Motorola Accompli 009
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 92 x 72 x 27 mm, 150 cc |
| hmotnost | 187g, 216.5g (w/ batt) |
| typ displeje | CSTN, 256 barev |
| rozlišení displeje | 240 x 160 pixelů, 55 x 35 mm |
| vyzvánění | Monophonic |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 100 |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Class 4 (3+1 slots), 24 - 36 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| infraport | Ano |
| Zprávy | SMS, Email |
| prohlížeč | WAP |
| hry | Ano |
| foťák | Ne |
| Max. v pohotovosti | 80 h - 130 h |
| Max. doba hovoru | 120 min - 160 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama