Motorola » Motorola Accompli 008
Prodej telefonu: Motorola Accompli 008
| rozměry | 98 × 60 × 28 mm |
|---|---|
| hmotnost | 155 g |
| konstrukce | véčko |
| barva | ? |
| počet displejů | 1 displej |
| barevný displej | ne |
| rozměry displeje | 40 × 53 mm |
| rozlišení displeje | 320 × 240 bodů |
| „jemnost“ displeje | 3 623 bodů/cm2 |
| počet znaků „m“ a „i“ na řádek | 19 | 19 |
| max. udávaná pohotovost | 145 h |
| max. udávaná doba hovoru | 270 min |
| doba nabíjení | 1,5 h |
| SAR (na 10 g hmoty) | 1,02 W/kg |
| vestavěná anténa | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano |
| infraport | ano |
| Bluetooth | ne |
| sítě GSM | 900, 1 800 MHz |
| uživatelská paměť | 8 MB |
| paměťová karta | ne |
| standardní operační systém | ne |
| česká lokalizace | ano |
| uživatelská nabídka | ne |
| hlasové ovládání | ne |
| paměť adresáře v telefonu | ano 1000 |
| vícepoložkový seznam | ano |
| způsob vyhledávání v adresáři | ? |
| vícehlasé vyzvánění | ne |
| vibrační vyzvánění | ano |
| minutové pípání | ano |
| videotelefonování | ne |
| vyzváněcí profily | ne |
| skupiny volajících | ne |
| filtrování hovorů | ne |
| hlasité handsfree | ne |
| hlasové vytáčení | ne |
| paměť na přijaté SMS v telefonu | ano sdílená |
| archiv pro SMS | ne |
| potvrzení o doručení SMS | ne |
| odpočítávání při psaní SMS | ne |
| dlouhé SMS | ano |
| rychlé psaní SMS v češtině | ne |
| EMS | ne |
| Nokia Smart Messaging | ne |
| SMS Chat | ne |
| e-mailový prohlížeč | ano |
| Push to talk | ne |
| budík | ano |
| kalendář | ano |
| upomínky | ano |
| úkolovník | ano |
| synchronizace | ano |
| kalkulačka | ano |
| minutka | ne |
| stopky | ne |
| diktafon | ano |
| Java | ano |
| rychlost Javy: jBenchmark 1.0 | 2.0 | ? |
| další herní technologie | ne |
| obrázky na displej | ne |
| přehrávání souborů MP3, AAC atd. | ne |
| FM rádio | ne |
| výměnné kryty | ne |
| digitální fotoaparát jako příslušenství | ne |
| možnost natáčet video | ne |
| SIM Toolkit | ano |
| hardwarový modem | ano |
| GPRS | ano třída 4 (3/1) |
| EDGE | ne |
| HSCSD | ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ne |
| Wi-Fi | ne |
| připojení k internetu: přes kabel | ano |
| připojení k internetu: přes Bluetooth | ne |
| wap | ano |
| sériový kabel | ano |
| USB kabel | ne |
| CD se softwarem | ano |
| stereofonní sluchátka | ne |
| poutko | ne |
| paměťová karta | ne |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama