LG » LG U830
Prodej telefonu: LG U830
| sítě GSM | UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 98 x 49 x 14.8 mm |
| hmotnost | 93 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 2.2 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | Ano, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Ano |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | HSDPA |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Black |
| foťák | 2 MP, 1600x1200 pixelů, video, flash; secondary video call VGA camera |
| Max. v pohotovosti | Až 180 h |
| Max. doba hovoru | Až 2 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama