LG » LG U8290
Prodej telefonu: LG U8290
| sítě GSM | UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 89.5 x 47.5 x 24.5 mm |
| hmotnost | 125 g |
| typ displeje | TFT, 65K barev |
| rozlišení displeje | 176 x 220 pixelů |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů) |
| telefonní seznam | 500 záznamů, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | - 20 MB shared memory |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ano, 384 kbps |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v1.1 |
| infraport | Ano |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| foťák | 1.3 MP, 1280x960 pixelů, 180 deg rotating lens, video, flash |
| Max. v pohotovosti | Až 250 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama