LG » LG U310
Prodej telefonu: LG U310
| sítě GSM | UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 94 x 49 x 18.3 mm |
| hmotnost | 89 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 176 x 220 pixelů, 2 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3, AAC |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 500 záznamů, Photocall |
| GPRS | Ano |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ano, 384 kbps |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Orange, Green, Chameleon |
| foťák | 1.3 MP, 1280 x 1024 pixelů, 180 deg rotating lens, video(QCIF) |
| Max. v pohotovosti | Až 200 h |
| Max. doba hovoru | Až 3 h 30 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama