LG » LG Optimus EX SU880
Prodej telefonu: LG Optimus EX SU880
| rozměry | 118 x 63.4 x 9.7 mm |
|---|---|
| hmotnost | 127 g |
| typ displeje | IPS TFT capacitive touchscreen, 16M barev |
| rozlišení displeje | 480 x 800 pixelů, 4.0 inches (~233 ppi pixel density) |
| telefonní seznam | Practically unlimited záznamů and fields, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | microSD, up to 32GB |
| GPRS | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | HSDPA, HSUPA |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Ano, v3.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, microUSB v2.0 |
| Zprávy | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| prohlížeč | HTML |
| hry | Ano + downloadable |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama