LG » LG KU970 Shine
Prodej telefonu: LG KU970 Shine
| sítě GSM | HSDPA / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 99.8 x 50.6 x 13.8 mm |
| hmotnost | 125 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 2.2 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 1000 záznamů, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Ano |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | HSDPA, 3.6 Mbps |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v1.2 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Ano + download |
| foťák | 2 MP, 1600x1200 pixelů, video, flash; secondary VGA videocall camera |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama