LG » LG KU580 Hero
Prodej telefonu: LG KU580 Hero
| rozměry | 94 × 53 × 17 mm |
|---|---|
| hmotnost | 105 g |
| konstrukce | výsuvná |
| barva | černá |
| počet displejů | 1 displej |
| typ barevného displeje | aktivní, TFT |
| rozměry displeje | 30 × 41 mm |
| rozlišení displeje | 320 × 240 bodů |
| sítě GSM | 900, 1 800, 1 900 MHz |
| CSD | ano |
| GPRS | ano třída 10 (4/2) |
| EDGE | ano třída 10 (4/2) |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ano |
| Wi-Fi | ne |
| infraport | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano jiný |
| SAR (na 10 g hmoty) | ? |
| hardwarový modem | ano |
| uživatelská paměť | 45 MB |
| paměťová karta | ano microSD |
| max. udávaná pohotovost | 160 h |
| česká lokalizace | ano |
| podpora českých znaků | ano |
| obrázky na displej | ano |
| uživatelská nabídka | ano |
| SIM Toolkit | ano |
| hlasité handsfree | ano |
| videotelefonování | ano |
| paměť adresáře v telefonu | ano 500 jmen |
| vícepoložkový seznam | ano 13 položek |
| skupiny volajících | ano |
| způsob vyhledávání v adresáři | postupným psaním |
| vícehlasé vyzvánění | ano 72 hlasů |
| vibrační vyzvánění | ano (i při zvonění) |
| vyzváněcí profily | ano |
| paměť na přijaté SMS v telefonu | ano 300 |
| potvrzení o doručení SMS | ano |
| odpočítávání při psaní SMS | ano |
| dlouhé SMS | ano |
| objekty v odesílané MMS | text, obrázek, zvuk, video |
| e-mailový prohlížeč | ano |
| e-mail: práce s přílohami | ano |
| budík | ano |
| opakovaný budík | ano |
| kalendář | ano |
| upomínky | ne |
| úkolovník | ano |
| poznámky | ano |
| synchronizace | ano |
| diktafon | ano 6 min |
| kalkulačka | ano |
| minutka | ne |
| stopky | ne |
| převodník měn nebo jednotek | ano |
| paměť na kódy | ne |
| Java | ano 2.0 |
| rychlost Javy: jBenchmark 1.0 | 2.0 | 1408 | 182 |
| přehrávání souborů MP3, AAC atd. | ano |
| FM rádio | ano stereo |
| možnost natáčet video | ano |
| USB kabel | ano |
| CD se softwarem | ? |
| stereofonní sluchátka | ano |
| pouzdro | ? |
| poutko | ? |
| paměťová karta | ? |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama