LG » LG KU380
Prodej telefonu: LG KU380
| sítě GSM | UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 96 x 45 x 17.9 mm |
| hmotnost | 91 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 176 x 220 pixelů, 1.76 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (72 kanálů), MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 500 záznamů |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash) |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v1.2 |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, v2.0 |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Ano |
| foťák | 1.3 MP, 1280x960 pixelů, video (QCIF 15 fps) |
| Max. v pohotovosti | Až 300 h |
| Max. doba hovoru | Až 2 h 45 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama