LG » LG KP230
Prodej telefonu: LG KP230
| rozměry | 89 × 47 × 18 mm |
|---|---|
| hmotnost | 85 g |
| konstrukce | |
| konstrukce | véčko |
| barva | černá |
| počet displejů | 2 displeje |
| typ barevného displeje | aktivní, TFT |
| rozlišení displeje | 128 × 160 bodů |
| rozlišení displeje | 96 × 64 bodů |
| sítě GSM | 900, 1 800 MHz |
| GPRS | ano třída 10 (4/2) |
| EDGE | ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ne |
| Wi-Fi | ne |
| infraport | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano jiný |
| uživatelská paměť | 2 MB |
| paměťová karta | ne |
| SAR (na 10 g hmoty) | ? |
| max. udávaná pohotovost | 250 h |
| FM rádio | ne |
| možnost natáčet video | ano |
| USB kabel | ? |
| CD se softwarem | ? |
| stereofonní sluchátka | ? |
| pouzdro | ? |
| poutko | ? |
| paměťová karta | ? |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama