LG » LG KP110
Prodej telefonu: LG KP110
| rozměry | 103 x 46.4 x 13.4 mm |
|---|---|
| hmotnost | 65 g |
| typ displeje | CSTN, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 128 pixelů, 1.5 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů) |
| telefonní seznam | Ano |
| slot pro paměťovou kartu | - 64MB built-in memory |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Black, Red |
| foťák | Ne |
| Max. v pohotovosti | Až 400 h |
| Max. doba hovoru | Až 4 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama