LG » LG KG220
Prodej telefonu: LG KG220
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 84 x 43.5 x 20.5 mm |
| hmotnost | 73 g |
| typ displeje | CSTN, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 128 pixelů |
| vyzvánění | Polyphonic (40 kanálů) |
| telefonní seznam | 500 záznamů, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Ano |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| infraport | Ne |
| USB | Ne |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Ano + downloadable |
| foťák | VGA, 640x480 pixelů |
| Max. v pohotovosti | Až 200 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama