LG » LG KE590
Prodej telefonu: LG KE590
| rozměry | 97 x 48 x 16.5 mm |
|---|---|
| hmotnost | 92 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 176 x 220 pixelů, 2 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3, AAC+ |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 1000 záznamů |
| slot pro paměťovou kartu | - 56 MB shared memory |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, v2.0 |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Black |
| foťák | 2 MP, 1600x1200 pixelů, video (QCIF@15fps), flash |
| Max. v pohotovosti | Až 230 h |
| Max. doba hovoru | Až 3 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama