LG » LG HB620T
Prodej telefonu: LG HB620T
| rozměry | 89 × 55 × 18 mm |
|---|---|
| hmotnost | 110 g |
| konstrukce | |
| konstrukce | véčko |
| barva | černá |
| počet displejů | 2 displeje |
| typ barevného displeje | aktivní, TFT |
| rozlišení displeje | 320 × 240 bodů |
| rozlišení displeje | ? |
| sítě GSM | 900, 1 800, 1 900 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ano |
| Wi-Fi | ne |
| infraport | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano |
| uživatelská paměť | 60 MB |
| paměťová karta | ano microSD |
| SAR (na 10 g hmoty) | 0,55 W/kg |
| max. udávaná pohotovost | 300 h |
| FM rádio | ? |
| Java | ano 2 |
| rychlost Javy: jBenchmark 1.0 | 2.0 | ? |
| možnost natáčet video | ano |
| česká lokalizace | ano |
| uživatelská nabídka | ano |
| SIM Toolkit | ano |
| zámek klávesnice | ano |
| automatický zámek klávesnice | ne |
| hlasité handsfree | ano |
| videotelefonování | ano |
| vícepoložkový seznam | ano |
| skupiny volajících | ano |
| způsob vyhledávání v adresáři | postupným psaním |
| vícehlasé vyzvánění | ano |
| vyzváněcí profily | ano |
| filtrování hovorů | ne |
| vypnutí zvonění bez odmítnutí | ano |
| potvrzení o doručení SMS | ano |
| odpočítávání při psaní SMS | ano |
| dlouhé SMS | ano |
| e-mailový prohlížeč | ano |
| e-mail: práce s přílohami | ano |
| budík | ano |
| opakovaný budík | ano |
| kalendář | ano |
| upomínky | ano |
| úkolovník | ano |
| poznámky | ano |
| minutka | ? |
| stopky | ano |
| převodník měn nebo jednotek | ano |
| paměť na kódy | ano |
| synchronizace | ano |
| hardwarový modem | ano |
| diktafon | ano sdílená paměť |
| kalkulačka | ano |
| USB kabel | ? |
| CD se softwarem | ? |
| stereofonní sluchátka | ? |
| pouzdro | ? |
| poutko | ? |
| paměťová karta | ? |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama