LG » LG GT540 Optimus
Prodej telefonu: LG GT540 Optimus
| rozměry | 109 x 54.5 x 12.7 mm |
|---|---|
| hmotnost | 115.5 g |
| typ displeje | TFT resistive touchscreen, 256K barev (65K effective) |
| rozlišení displeje | 320 x 480 pixelů, 3.0 inches |
| telefonní seznam | Practically unlimited záznamů and fields, Photocall |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | HSDPA 7.2 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | Ano, v2.1 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, microUSB |
| Zprávy | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| prohlížeč | HTML |
| hry | Ano + downloadable |
| Max. v pohotovosti | Až 500 h (2G) / Až 500 h (3G) |
| Max. doba hovoru | Až 5 h 30 min (2G) / Až 7 h 20 min (3G) |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama