LG » LG G7030
Prodej telefonu: LG G7030
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 |
|---|---|
| rozměry | 85 x 45 x 23 mm |
| hmotnost | 88 g |
| typ displeje | UFB, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 160 pixelů, 7 lines |
| vyzvánění | Polyphonic (40 kanálů) |
| telefonní seznam | 255 x 3 fields, 7 contact groups |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| infraport | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS |
| prohlížeč | WAP 1.2.1 |
| hry | 2 - Othello, Ice Cave |
| foťák | Ne |
| Max. v pohotovosti | 200 h |
| Max. doba hovoru | 2 h 30 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama