LG » LG F2410
Prodej telefonu: LG F2410
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 |
|---|---|
| rozměry | 88 x 45 x 23.9 mm |
| hmotnost | 91 g |
| typ displeje | TFT, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 160 pixelů |
| vyzvánění | Polyphonic (40 kanálů) |
| telefonní seznam | 200 záznamů, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v1.2 |
| infraport | Ne |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Ano |
| foťák | VGA, 640x480 pixelů, flash |
| Max. v pohotovosti | Až 200 h |
| Max. doba hovoru | Až 2 h 30 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama