LG » LG CE110
Prodej telefonu: LG CE110
| rozměry | 89.4 x 47 x 21 mm |
|---|---|
| hmotnost | 81 g |
| typ displeje | TFT, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 128 pixelů |
| vyzvánění | Polyphonic |
| telefonní seznam | 1000 záznamů |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Ne |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.0 |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS, Email |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Black |
| foťák | VGA, 640x480 pixelů |
| Max. v pohotovosti | Až 250 h |
| Max. doba hovoru | Až 3 h 10 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama