i-Mate » i-mate Ultimate 9502
Prodej telefonu: i-mate Ultimate 9502
| sítě GSM | HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| rozměry | 116 x 60 x 17.8 mm |
| hmotnost | 200 g |
| typ displeje | TFT touchscreen, 256K barev |
| rozlišení displeje | 640 x 480 pixelů, 2.8 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | Practically unlimited záznamů, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash) |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | HSDPA |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, MMS, Email, Push Email, Instant Messaging |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML, HTML (PocketIE) |
| hry | Ano |
| foťák | 3.15 MP, 2048x1536 pixelů, autofocus, video, LED flash, secondary VGA videocall camera |
| Max. v pohotovosti | Až 180 h |
| Max. doba hovoru | Až 4 h 20 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama