Hewlett-Packard » HP iPAQ h6320
Prodej telefonu: HP iPAQ h6320
| sítě GSM | GSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 137.64 x 74.6 x 20.8 mm |
| hmotnost | 190 g |
| typ displeje | TFT touchscreen, 65K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 53 x 71 mm |
| vyzvánění | Polyphonic |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | Ano |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11b |
| Bluetooth | Ano, v1.1 |
| infraport | Ano |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS, MMS, Email, Instant Messaging |
| prohlížeč | HTML (PocketIE) |
| foťák | Ne |
| Max. v pohotovosti | - |
| Max. doba hovoru | - |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama