Blackberry » BlackBerry Curve 8900
Prodej telefonu: BlackBerry Curve 8900
| rozměry | 109 x 60 x 13.5 mm |
|---|---|
| hmotnost | 110 g |
| typ displeje | TFT, 65K barev |
| rozlišení displeje | 480 x 360 pixelů, 2.4 inches |
| vyzvánění | Polyphonic, MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | Ano, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash) up to 16GB |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ano |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, miniUSB |
| Zprávy | SMS, MMS, Email, Instant Messaging |
| prohlížeč | HTML |
| hry | Ano + downloadable |
| foťák | 3.15 MP, 2048x1536 pixelů, flash, autofocus, video |
| Max. v pohotovosti | - |
| Max. doba hovoru | - |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama