Benq » BenQ M100
Prodej telefonu: BenQ M100
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 102 x 44 x 18 mm |
| hmotnost | 86 g |
| typ displeje | CSTN, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 128 pixelů, 27 x 27 mm |
| vyzvánění | Polyphonic (16 kanálů) |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 500 |
| slot pro paměťovou kartu | Ne |
| GPRS | Ne |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| infraport | Ne |
| Zprávy | SMS |
| hry | 3 - Box World, Mini Mouse, Cherry Boy |
| foťák | Ne |
| Max. v pohotovosti | Až 120 h |
| Max. doba hovoru | Až 3 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama