Benq » BenQ EL71
Prodej telefonu: BenQ EL71
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 |
|---|---|
| rozměry | 90 x 46.3 x 16.5 mm |
| hmotnost | 94 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 30 x 40 mm, 2 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 1000 x 20 fields, Photo call |
| slot pro paměťovou kartu | - 16 MB internal memory |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v1.2 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, v2.0 |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML, Email |
| hry | Vibrant grey |
| foťák | 1.3 MP, 1280 x 1024 pixelů, video, flash |
| Max. v pohotovosti | Až 280 h |
| Max. doba hovoru | Až 4 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama