Benq » BenQ C36
Prodej telefonu: BenQ C36
| rozměry | 108 x 47.2 x 14.2 mm |
|---|---|
| hmotnost | 78 g |
| typ displeje | TFT, 256K barev |
| rozlišení displeje | 176 x 220 pixelů, 2 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3, AAC, WAV, AMR, MIDI |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | Ano |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash), up to 2 GB |
| GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, v1.1 |
| Zprávy | SMS, EMS, MMS |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML |
| hry | Ano |
| foťák | 1.3 MP, 1280 x 1024 pixelů, video (AVI) |
| Max. v pohotovosti | Až 180 h |
| Max. doba hovoru | Až 2 h 40 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama